KURUCUMUZ

kurcumuzun mesajı

Değerli eğitim GÖNÜLLÜLERİ

Ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak için başlattığımız yolculuğumuzda siz Mustafa Kemal Okulları sevenleri ile ekip ruhunu geliştirerek çağdaş bilgilerle donatılmış bireylerin yetişmesi için en önemli faktör olan eğitime yatırımı görev bildik. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün: “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.” Sözünden hareketle geleceğimizi şekillendirecek bu sorumluluk, bizleri onurlandırmaktadır.

En değerli varlıklarımız yani çocuklarımız için sevgiyi ve sorumlulukları paylaşan, gelişim çağlarında yasakçı anlayıştan uzak, zil kavramının olmadığı bir okul ortamı yaratmak istedik. Bilişim çağını hızlı bir şekilde geride bırakırken çocuklarımıza ahlaki ve toplumsal değerlerimizi unutturmadan hem sanal hem de gerçek dünyada onları bekleyen tehlikelere karşı önlem almaları için ortamlar hazırladık. Aynı zamanda fiziksel, zihinsel, sosyal, psikolojik ve akademik eğitimle, bugünle gelecek arasında bir köprü kurmak istedik.

Eğitimin bugün ile gelecek arasında uzanan bir köprü olduğu inancıyla tüm çocuklarımızın hayata yıldızlı pekiyi ile hazırlanmalarını diliyorum.

KURUCU

HAMDİ ÖZCAN

 

özeL mustafa kemal okulları - 2024
PAYLAŞ