eduGROW ORTAOKUL SİSTEMİ

Aktif Etüt Sistemi

Bireyselleştirilmiş destek.

Özel yazılımımız ile kazanım eksiklerini tespiti ve etütlendirme toplamda 1 saniye!

Soru Çözümleri, hafta içi ve hafta sonu düzenli etütler ve dahası…

Yapay Zeka Destekli Sanal Eğitim Koçu

Öğrencimizin yanlış cevaplarına bağlı olarak konu eksiklerini otomatik olarak tespit ederek, eksik konularının etkileşimli ders videolarını izlemesini ve sorularını çözmesini sağlıyoruz.

okulistik

OKULİSTİK

Bütün veliler öğrencilerinin okulda ve sınavlarda başarılı olmasını ister. Başarının basit bir kuralı var: Konuları iyi öğrenmek ve soruları çözme becerisi kazanmak. Okulistik; çok yönlü üst düzey içerikleriyle öğrencilerin emin adımlarla ilerlemesini sağlar. Velilere, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamanın huzuru kalır.

Eğlenceli Bilim

10 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz hibrit modelli Eğlenceli Bilim Deney Setleri ile öğrenciler yüz yüze eğitimle okulda bilimin heyecan dolu dünyasını keşfetmeye devam ediyor. Kısacası yaparak yaşayarak öğreniyor.

cambridgekare

CAMBRIDGE ASSESSMENT

Cambridge yayınları ile üç ana branşta İngilizce eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimizi sınıf ve seviyelerine göre Cambridge karnesi sertikalandırıyoruz.

SOSYAL OKULCULUK

Etkinlik takvimimiz doğrultusunda yıl içerisinde öğrencilerimizle birlikte geziler düzenliyor, aktivite ve etkinliklerle dolu bir dönem geçiriyoruz. Gerek okulumuza getirdiğimiz tiyatro, sergi vb. aktivitelerimizle gerek okul dışı aktivetilerimizle dolu dolu bir yıl geçiriyoruz.

ROKODEMİ - KODLAMA

Anasınfından, 7. Sınıfa kadar benimsediğimiz anlatım ilkesi olan uygulama ve oyun ile ders anlatımı sayesinde, belirli temalar içerisinde bütünleştirilmiş öğrenci içerikleri sunuyoruz.

OyunMOD

Küçüklüğümüzde sokaklarda keyifle oynadığımız ama unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarından, günümüzde oynanan alan ve sokak oyunlarına kadar öğrencilerimize bu geniş yelpazeyi ders olarak sunuyoruz.

YENİ NESİL MATEMATİK

Yeni nesil matematik sorularını öğrencilerimiz için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Bu ders alanında uzman Türkçe ve Matematik Öğretmenlerimizin birlikte derse girerek soruların mantıksal ve matematiksel olarak nasıl çözüleği üzerine işledikleri “sorun çözen ders.”

NİTELİKLİ OKUMA SAATİ

NOS ile öğrencilerimiz okuma ve anlama becerilerini geliştiriyor, Yaptıkları okumalar sonucunda hazırladıkları projeler ile notlarına katkı sağlıyorlar. Bu ders hem öğretiyor hem kazandırıyor. 🙂

TUBİTAK YARIŞMALARI

Tubitak tarafından düzelenen proje bazlı yarışmalar ve her sene düzenlediğimiz BİLİM ŞENLİĞİMİZ ile öğrencilerimiz fikirlerini projelendiriyor ve ulusal alanda okulumuzu ve kendilerini temsil etme şansı yakalıyorlar.

URFODU

URFODU Okul olarak sürekli katıldığımız, Türkiye Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Kazakistan, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Almanya, Kırgızistan ve Tacikistan´dan oluşan 9 ülke öğrencilerinin katıldığı bir bilgi yarışmasıdır.

TALES MATEMATİK MÜZESİ YARIŞMASI

Tales Matematik ve Fen Bilimleri Yarışmaları’nın amacı, öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgi ve becerileri günlük yaşamda kullanma becerisini ölçmektir. Öğrencilerin matematik ve fen bilimlerine olan olumlu tutumlarını artırarak farkındalık yaratmayı sağlamaktır.

ECO-SHOOLS

Eco-Schools, “öğrencileri eğlenceli, eylem odaklı ve sosyal olarak sorumluluklar vererek sürdürülebilir, dünyamızın ihtiyaç duyduğu korunma ve değişime öncü olmaları için nesilller yetiştirmeyi” amaçlayan Çevre Eğitimi Vakfı’nın uluslararası bir programıdır.

ANTALYA'DA HEDEFLENEN EĞİTİME NİTELİK KAZANDIRMA PROJESİ

BU OKULDA HAYAT VAR!

Mustafa Kemal Okulları - 2024 -
PAYLAŞ